Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie

Diagnoza potrzeb kulturowych mieszkanek i mieszkańców Miasta i Gminy Gniew

Zapraszamy do zapoznania się z diagnozą potrzeb kulturalnych w Gminie Gniew.
Raport z diagnozy lokalnej powstał w ramach projektu „Gniewski Inkubator Kultury” realizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Gniewie w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022.

Celem programu jest poszerzenie dostępu do kultury, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, pobudzenie aktywności obywatelskiej w przestrzeni kultury, wykreowanie warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji kulturalnej i artystycznej, a także zwiększenie zaangażowania lokalnych ośrodków kultury w życie społeczności lokalnych poprzez odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych, realizowanych przez mieszkańców. Integralną częścią programu jest diagnoza lokalna, czyli badanie identyfikujące zasoby, potrzeby i samodzielne inicjatywy mieszkańców miasta i gminy Gniew.

Wyniki diagnozy będą pomocne w dalszej działalności CKiBP w Gniewie i pomogą w większym stopniu wykorzystać potencjał kulturowy mieszkańców gminy oraz odpowiadać na potrzeby lokalne.

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny